Jaké jsou nejlepší tipy pro erotické masáže

Jaké jsou nejlepší tipy pro erotické masáže

Jak připravit scénu pro erotickou masáž

První věc, na kterou si musíme pamatovat při plánování erotické masáže, je prostředí. Ano, prostředí hraje v erotické masáži velkou roli. Představte si, že jste na koncertě. Jakou roli by mělo pro vás okolí, kdybyste seděli na tvrdé lavičce uprostřed parkoviště, místo toho, abyste seděli na polstrovaném sedadle v divadle? Stejně tak i při erotické masáži může správné prostředí přidat k celkové atmosféře a zážitku.

Zajistěte, abyste měli v místnosti měkké osvětlení, třeba svíčky, které vytvoří romantickou a intimní atmosféru. Hudba také může přidat k relaxační atmosféře. Víno nebo šampaňské mohou také přidat k celkovému uvolnění a dobré náladě. A nezapomeňte na froté nebo plyšové ručníky, které budou mezi vámi a masérkou.

Základní techniky pro erotické masáže

Základní techniky erotických masáží zahrnují hlazení, mačkání, otřesy a vibrace. Hlazení je klasický základní manévr, při kterém se ruka maséra pohybuje hladce a lehce po kůži. Mačkání je silnější technika, kdy se tkáň stlačuje mezi palcem a ostatními prsty. Otřesy a vibrace jsou techniky, které se používají pro hlubokou relaxaci svalů a těla obecně.

Je důležité být si vědom toho, jak silný tlak při masáži používat. Nikdo nechce být poškrábán nebo pohmožděn. S Ladislavem máme pravidlo, že pokud je to bolestivé, řekneme to druhému a tlak se upraví. Komunikace je klíčová.

Erotická masáž celého těla

Mnoho lidí si myslí, že erotická masáž se točí pouze kolem genitálií. To ale není pravda. Erotická masáž zahrnuje masáž celého těla. Vlastně, naše těla jsou plná erotogenních zón, které mohou probudit sexuální touhu a potěšení. U mužů a žen se tyto zóny mohou lišit, ale obecně platí, že nejvíce citlivé oblasti zahrnují uši, krk, prsa a samozřejmě genitálie.

Při masáži celého těla se snažte zaměřit na intimní oblasti, ale nezapomeňte na ostatní části těla. Masírování zad, ramen a stehenních svalů může pomoci uvolnit stres a napětí a pomoci tělu uvolnit se a otevřít se sexuální energii.

S použitím hraček a olejů

Dobře, teď když máme základy technik a celkové masáže, je čas přidat nějaké speciální triky do naší hry. Hračky pro dospělé a masážní oleje mohou přidat do erotické masáže další vrstvu rozkoše a zábavy.

Hračky pro dospělé, jako jsou vibrátory nebo dilda, mohou být použity k přidání stimulace během masáže. S Ladislavem jsme vyzkoušeli několik typů hraček a každá přináší svůj unikátní zážitek, takže doporučuji experimentovat a zjistit, co vám nejvíce vyhovuje.

Jak při každé masáži, tak i při erotické masáži je důležité používat masážní olej. Pomáhá snížit tření mezi rukama maséra a kůží klienta a zvyšuje pohodlí obou stran. Existuje mnoho různých druhů masážních olejů, některé z nich mají dokonce aphrodisiakální účinky, což může přidat další rozměr k erotické masáži.

Osobní příběh: Jak Ladislav a já jsme se naučili masáži

S Ladislavem jsme se do erotických masáží pustili před několika lety. Bylo to v době, kdy náš sexuální život začal stagnovat a hledali jsme něco nového, co by nám mohlo přinést novou iskru. Při hledání inspirace jsme narazili na erotické masáže a rozhodli se to vyzkoušet.

Začali jsme se učit různým technikám a postupně jsme zjistili, jak moc nám takové masáže mohou přinést spokojenost a potěšení. Nejprve jsme se učili z knih a videí na internetu. Poté, co jsme získali nějaké základní dovednosti, začali jsme experimentovat a přizpůsobovat masáže tak, aby nám vyhovovaly.

Jsou to nádherné zkušenosti, které nám oběma přinesly mnoho radosti a rozhodně bych je doporučila všem párům, které hledají něco nového a vzrušujícího ve svém sexuálním životě.

Pár posledních tipů a triků

Postupujte pomalu a užívejte si každý okamžik. Erotická masáž není závod. Jde spíše o pomalý a hluboký proces, plný intenzivních emocí a fyzických prožitků. Takže se neuspěchejte a užívejte si cestu.

Důvěra a komunikace jsou klíčem. Jak jsem již dříve zmínila, erotická masáž je velmi intimní akce, která vyžaduje důvěru a otevřenou komunikaci mezi oběma partnery. Naučte se být otevření a komunikativní při sdílení svých potřeb, touhy a obav.

A konečně, buďte ochotni experimentovat a objevovat. Erotická masáž je skvělá příležitost prozkoumat svou sexualitu a zároveň se naučit něco o sexualitě vašeho partnera. Takže neváhejte vyzkoušet něco nového a nechte se vést svými touhami a chtíčem.

Napsat komentář

Nedávné příspěvky

Jak připravit tělo na relaxační tělní masáž v Praze
července 18, 2024 at 10:29
Jak připravit tělo na relaxační tělní masáž v Praze

Chcete si užít hlubokou relaxaci při masáži tělo na tělo v Praze? Připravte své tělo na tento výjimečný zážitek a maximalizujte jeho přínosy. V článku najdete praktické tipy a rady, jak se připravit před masáží, co očekávat během ní a jak pečovat o tělo po ní. Přečtěte si, jak využít každou minutu tohoto uvolňujícího zážitku na maximum.

Masáž s líbáním v Praze: Co o ní říkají odborníci
července 16, 2023 at 12:57
Masáž s líbáním v Praze: Co o ní říkají odborníci

Ve svém posledním blogu jsem se zabýval tématem "Masáž s líbáním v Praze: Co o ní říkají odborníci". Podle expertů, tento druh masáže může být nejen relaxační, ale také prohlubuje intimní vztah mezi partnery. Odborníci zdůrazňují, že důležitý je souhlas obou stran a správná technika. Někteří terapeuti dokonce tvrdí, že může přinést léčebné výhody. Zkrátka, je to zcela nový způsob, jak prozkoumat své pocity a vztahy.

Zkuste nový druh zábavy: Flirt dance masáž a její kouzlo
prosince 14, 2023 at 13:39
Zkuste nový druh zábavy: Flirt dance masáž a její kouzlo

Zdravím vás, přátelé! Nedávno jsem objevil něco skvělého - flirt dance masáž. Musím se s vámi podělit o tuhle novinku, protože to opravdu stojí za to. Je to úžasný mix tance, flirtení a relaxace, který vás nabije neuvěřitelnou energií. Vlastně jsem se přihlásil na kurz a už po první lekci jsem byl naprosto nadšený. Nejenže jsem poznal spoustu skvělých lidí, ale také jsem se naučil několik nových kroků a po dlouhé době se pořádně uvolnil. Doporučuji to každému, kdo chce oživit svůj sociální život a zkusit něco, co není jen obyčejnými hodinami tance nebo pouhou masáží.

Flirt Dance a Masáž jako Zázrak pro Posílení Vztahu
ledna 18, 2024 at 11:30
Flirt Dance a Masáž jako Zázrak pro Posílení Vztahu

V tomto článku objevíme, jak může flirt dance a masáž zásadně oživit váš vztah. Pronikneme do tajů tančení a doteků, které mohou posílit váš emoční a fyzický vztah. Načerpejte inspiraci, jak opět roznítit plamen vášně a naučte se, proč je důležité věnovat čas těmto aktivitám. Přináším vám praktické tipy a zajímavosti, které můžete snadno aplikovat ve vašem vztahu.

Účinky masáže lingamu v Praze na vaše zdraví
srpna 6, 2023 at 01:11
Účinky masáže lingamu v Praze na vaše zdraví

Ahoj, jsem nadšeným blogerem, který se věnuje tématu wellness a zdraví. Nedávno jsem objevil účinky masáže lingamu v Praze a byl jsem nadšený. Tato speciální forma masáže má mnoho léčivých účinků a přínosů pro zdraví, které jsem chtěl s vámi podělit. Připravte se na to, že se dozvíte o něčem naprosto novém a fascinujícím. Masáže lingamu nejsou jen o relaxaci, ale také o zlepšení celkového zdravotního stavu a psychické pohody.