Jaké jsou nejlepší tipy pro erotické masáže

Jaké jsou nejlepší tipy pro erotické masáže

Jak připravit scénu pro erotickou masáž

První věc, na kterou si musíme pamatovat při plánování erotické masáže, je prostředí. Ano, prostředí hraje v erotické masáži velkou roli. Představte si, že jste na koncertě. Jakou roli by mělo pro vás okolí, kdybyste seděli na tvrdé lavičce uprostřed parkoviště, místo toho, abyste seděli na polstrovaném sedadle v divadle? Stejně tak i při erotické masáži může správné prostředí přidat k celkové atmosféře a zážitku.

Zajistěte, abyste měli v místnosti měkké osvětlení, třeba svíčky, které vytvoří romantickou a intimní atmosféru. Hudba také může přidat k relaxační atmosféře. Víno nebo šampaňské mohou také přidat k celkovému uvolnění a dobré náladě. A nezapomeňte na froté nebo plyšové ručníky, které budou mezi vámi a masérkou.

Základní techniky pro erotické masáže

Základní techniky erotických masáží zahrnují hlazení, mačkání, otřesy a vibrace. Hlazení je klasický základní manévr, při kterém se ruka maséra pohybuje hladce a lehce po kůži. Mačkání je silnější technika, kdy se tkáň stlačuje mezi palcem a ostatními prsty. Otřesy a vibrace jsou techniky, které se používají pro hlubokou relaxaci svalů a těla obecně.

Je důležité být si vědom toho, jak silný tlak při masáži používat. Nikdo nechce být poškrábán nebo pohmožděn. S Ladislavem máme pravidlo, že pokud je to bolestivé, řekneme to druhému a tlak se upraví. Komunikace je klíčová.

Erotická masáž celého těla

Mnoho lidí si myslí, že erotická masáž se točí pouze kolem genitálií. To ale není pravda. Erotická masáž zahrnuje masáž celého těla. Vlastně, naše těla jsou plná erotogenních zón, které mohou probudit sexuální touhu a potěšení. U mužů a žen se tyto zóny mohou lišit, ale obecně platí, že nejvíce citlivé oblasti zahrnují uši, krk, prsa a samozřejmě genitálie.

Při masáži celého těla se snažte zaměřit na intimní oblasti, ale nezapomeňte na ostatní části těla. Masírování zad, ramen a stehenních svalů může pomoci uvolnit stres a napětí a pomoci tělu uvolnit se a otevřít se sexuální energii.

S použitím hraček a olejů

Dobře, teď když máme základy technik a celkové masáže, je čas přidat nějaké speciální triky do naší hry. Hračky pro dospělé a masážní oleje mohou přidat do erotické masáže další vrstvu rozkoše a zábavy.

Hračky pro dospělé, jako jsou vibrátory nebo dilda, mohou být použity k přidání stimulace během masáže. S Ladislavem jsme vyzkoušeli několik typů hraček a každá přináší svůj unikátní zážitek, takže doporučuji experimentovat a zjistit, co vám nejvíce vyhovuje.

Jak při každé masáži, tak i při erotické masáži je důležité používat masážní olej. Pomáhá snížit tření mezi rukama maséra a kůží klienta a zvyšuje pohodlí obou stran. Existuje mnoho různých druhů masážních olejů, některé z nich mají dokonce aphrodisiakální účinky, což může přidat další rozměr k erotické masáži.

Osobní příběh: Jak Ladislav a já jsme se naučili masáži

S Ladislavem jsme se do erotických masáží pustili před několika lety. Bylo to v době, kdy náš sexuální život začal stagnovat a hledali jsme něco nového, co by nám mohlo přinést novou iskru. Při hledání inspirace jsme narazili na erotické masáže a rozhodli se to vyzkoušet.

Začali jsme se učit různým technikám a postupně jsme zjistili, jak moc nám takové masáže mohou přinést spokojenost a potěšení. Nejprve jsme se učili z knih a videí na internetu. Poté, co jsme získali nějaké základní dovednosti, začali jsme experimentovat a přizpůsobovat masáže tak, aby nám vyhovovaly.

Jsou to nádherné zkušenosti, které nám oběma přinesly mnoho radosti a rozhodně bych je doporučila všem párům, které hledají něco nového a vzrušujícího ve svém sexuálním životě.

Pár posledních tipů a triků

Postupujte pomalu a užívejte si každý okamžik. Erotická masáž není závod. Jde spíše o pomalý a hluboký proces, plný intenzivních emocí a fyzických prožitků. Takže se neuspěchejte a užívejte si cestu.

Důvěra a komunikace jsou klíčem. Jak jsem již dříve zmínila, erotická masáž je velmi intimní akce, která vyžaduje důvěru a otevřenou komunikaci mezi oběma partnery. Naučte se být otevření a komunikativní při sdílení svých potřeb, touhy a obav.

A konečně, buďte ochotni experimentovat a objevovat. Erotická masáž je skvělá příležitost prozkoumat svou sexualitu a zároveň se naučit něco o sexualitě vašeho partnera. Takže neváhejte vyzkoušet něco nového a nechte se vést svými touhami a chtíčem.

Napsat komentář

Nedávné příspěvky

Společná sprcha s masérkou v Praze: Co vše zahrnuje?
července 24, 2023 at 10:39
Společná sprcha s masérkou v Praze: Co vše zahrnuje?

V mém novém blogu se dozvíte více o prožitku společné sprchy s masérkou v Praze. Tento jedinečný zážitek zahrnuje nejen tradiční masáž, ale také intimní momenty ve sprše. Masérka vám poskytne jedinečnou péči a zároveň vás masíruje. Osobní prostředí a profesionální přístup masérek v Praze vám nabídnou nezapomenutelný zážitek. Pojďte se se mnou podívat na vše, co tento zážitek zahrnuje.

Intimní masáž jako léčebná terapie: Mýtus nebo realita?
července 19, 2023 at 09:57
Intimní masáž jako léčebná terapie: Mýtus nebo realita?

V mém nejnovějším blogu se zabývám otázkou, zda je intimní masáž skutečně léčebnou terapií, nebo jde jen o mýtus. Představuji různé názory a výzkumy na toto téma, abych pomohl čtenářům pochopit pravdu. Některé studie naznačují, že intimní masáž může mít léčebné výhody, zatímco jiné její účinky zpochybňují. Diskutuji také o tom, jak se tato praxe liší v různých kulturách. I když je toto téma trochu kontroverzní, snažil jsem se o co nejobjektivnější přístup.

Překonání stresu pomocí tantrické masáže v Praze
července 19, 2023 at 15:08
Překonání stresu pomocí tantrické masáže v Praze

V mém posledním blogu jsem se zabýval tím, jak tantrická masáž v Praze může pomoci překonat stres. Tato dávná technika spojuje tělo a mysl, přináší hluboký pocit uvolnění a může významně snížit stresové hormony. Navštívil jsem několik pražských salonů, abych se sám seznámil s tímto procesem a podělil se o své zkušenosti. Bylo to velmi obohacující a uklidňující zážitek. Doporučuji to všem, kdo hledají alternativní metody řešení stresu.

Jak se připravit na první BDSM masáž v Praze: Průvodce začátečníka
dubna 11, 2024 at 11:19
Jak se připravit na první BDSM masáž v Praze: Průvodce začátečníka

Tento článek je komplexním průvodcem pro ty, kteří zvažují vyzkoušet svou první BDSM masáž v Praze. Zahrnuje tipy, jak se připravit, co očekávat a jak zajištět, aby vaše zkušenost byla pozitivní a bezpečná. Nasvítíme též důležité aspekty týkající se výběru seriózního studia a důrazu na komunikaci a souhlas.

Co očekávat od své první tantra masáže
října 26, 2023 at 11:01
Co očekávat od své první tantra masáže

Dočkám se své první tantra masáže a jsem skutečně vzrušená! Na tomto místě sdílím svoje očekávání a představy, co mě čeká. Na těchto řádcích vás budu provázet svou cestou objevování tantra masáže, ať už jste zvídaví, nebo se chystáte na podobnou zkušenost. Budu popisovat i své pocity a emoce, které se objeví během tohoto procesu. Protože jsem přesvědčená, že každá zkušenost je jedinečná a stojí za to ji sdílet.