Anticelulitidová liftingová masáž se zábalem

je velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a vypnutí pokožky, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů (ale i u nich se vyskytuje, především v oblasti břicha a hýždí). Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem (toto řeší manuální lymfodrenáž). Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen.

Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus. Před touto masáží se provede pealing problémových partií, poté následuje samotná hloubková masáž. Po anticelulitidové masáži se provede zeštíhlující zábal, který má na celulitidu a kvalitu pokožky pozitivní účinek.

Jedná se čistě o manuální terapii, která je poněkud náročnější na fyzičku maséra,  ale o to více je účinnější.  První výsledky lze rozpoznat již po 3 aplikacích, po první masáži je vidět pozitivní účinek této masáže na pokožku a celulitidu. Je hladčí a viditelně vypnutější,  a to díky speciální masérské technice a použitím speciálních přípravků.

Anticelulitidová ozonová masáž se provádí postupem kde dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní oběh. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně.

Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií a především celulitidy.